NOVA | Sürpriz evlilik teklifi, Doğum günü kutlaması, yat kiralama
yatta lazerli evlilik teklifi

Yatta Evlenme Teklifi Paketleri

Evlilik Teklifi

Nova Organizasyon şirketinin sunduğu sürpriz evlilik teklifi hizmetlerimizden faydalanmanız mümkündür. Nova organizasyon şirketi olarak 2010 senesinden bu yana bir çok etkinliğin üstesinden gelen firma 1000’den fazla organizasyona başarılı bir şekilde imza attı. Nova, hayallerinizin evlilik teklifi için sizlere çeşitli paketler sunmaktadır.

İnsanların hayatlarında bazı özel anlar vardır. Evlilik teklifi, bu anlamda insan için oldukça özel bir süreçtir. İki kişinin hayatını bir araya getirmesi ve aile oluşturması oldukça kutsaldır. Bu anlamda evlenmek istediğiniz kişiye evlilik teklifini en özel şekilde yapmanız gerekir. Nova, sadece evlilik teklifi organizasyonu değil; doğum günü, evlilik yıl dönümü, boğaz turu gibi organizasyonu süreçlerinde de sizlere paketler sunar.

Evlilik Teklifi Hizmetleri

Yatta lazerli evlenme teklifi, farklı paketlerde hizmetler veriyoruz. Alanında uzman ekibimiz ile, evlenme teklifinizi en şatafatlı hale getirmekteyiz. Boğaz turu, kokteyl menü, sınırsız soft içecek, masa süslemesi, gül buketi, volkan gösterisi, müzik ziyafeti ve bir çok daha alternatif hizmeti sizlere sunuyoruz. İsterseniz size sunduğumuz paketlerden yararlanabilir, isterseniz kendiniz özel paket oluşturabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. İsteğiniz doğrultusunda fikir alışverişi ile muhteşem bir evlilik teklifi organizasyonu hazırlamaktayız.

Ek hizmetlerimiz arasında şampanya ve şarap ikramı da bulunmaktadır. Aynı zamanda müzisyen hizmeti alabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bize ulaşmak ve fiyat almak. Paketlerimizde profesyonel video ve fotoğraf çekimi, özel gül buketi gibi hediyeler de yer alıyor ve size bekleyen sürprizler.

Fiyatlarımız için bizi arayarak bilgi almanız mümkündür. İstek halinde ek ücret halinde, özel hizmetlerimizi de değerlendirmeniz mümkündür. Organizasyon için kullanılacak yatların hepsi kötü hava koşullarına karşı dayanıklıdır. Resmi belgelere sahip olan teknelerimizle özel bir gece yaşama şansına sahip olabilirsiniz.

Evlilik Teklifi Seçenekleri

Tüm bunların yanında kumsalda evlilik teklifi, otelde evlilik teklifi, açık havada evlilik teklifi, helikopterde evlilik teklifi gibi seçenekleri de sizlere sunuyoruz. Geniş bir portföyde sizlere hizmet sağlamaktayız. Organizasyon konusunda 10 seneyi aşkın tecrübeye sahip bir yönetici ekimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda hizmet anlayışı olarak müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Her bütçeye uygun paketler ile, yatta evlilik teklifini kusursuz bir şekilde organize edebilir sizi ve partnerinizi mutlu etmek için elimizden geleninin fazlasını tecrübemiz ile birleştirerek sizlere sunuyor olacağız.

Evlilik sürecinin ilk adımı evlilik teklifidir. Eğer evlilik teklifinize evet yanıtını almak, bunu eşsiz bir anı haline getirmek isterseniz profesyonel bir organizasyon firmasından destek almanız gerekir. Nova, bu anlamda sizlere eşsiz hizmet seçenekleri sunuyor. Sitemizde yer alan iletişim numarası ile bizimle görüşme sağlayabilirsiniz.

yatta evlilik teklifi lazerli
Standart Paket
yatta evlilik teklifi istanbul
Silver Paket
Silver Plus Paket
Silver Plus Paket

Tüm paketlerimizde özel gül buketi, profesyonel fotoğraf ve video çekimi şirketimizin hediyesidir.

Fiyatlandırma 2 kişilik rezervasyonlar için yapılmıştır, dilerseniz ek ücret ödeyerek kokteyl ve yemek menüsü için eklemeler yapabilirsiniz.
Paketlere ekstra talepleriniz olur ise bize bildirmeniz yeterlidir.
Organizasyonda kullanıcak teknelerimizin tamamı kötü hava koşullarına hazırlıklıdır.
Teknelerimizin tümü gerekli resmi belgelere sahiptir.
Belirtilen fiyatlar dışında herhangi bir ücret talep edilmez.

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

Whatsapp'dan yaz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?