NOVA | Sürpriz evlilik teklifi, Doğum günü kutlaması, yat kiralama
Yat Kiralama

Yat Kiralama

Nova Organizasyon, yat kiralama hizmeti ile sizlerin isteklerini yerine getiriyor. Şirketimiz saat konusunda sizlere bir sınır koymadan, en lüks yatlar ile hizmet vermektedir. Her bütçeye uygun fırsatlar sunmaktayız.  İsterseniz yat içinde konaklayabilir, isterseniz boğazda lüks bir otelde konaklama yapabilirsiniz. Saatlik ve günlük olarak ücretler belirlenir. Müşteri talebi halinde özel istekleriniz de yerine getirilmektedir.

Yat kiralama hizmetleri; saat ve günlük kiralama ücretleri üzerinden hesaplanmaktadır. Müşteri talebi olması halinde ekstra hizmetler ve menüler üzerinden hesaplama yapılır. Yat kiralama için şirketimizi aramanız gerekir. En lüks yatlarda keyifli zaman geçirebilirsiniz. Aynı zamanda düğün, nişan ve diğer organizasyonları da yat içinde yapmanız mümkündür.  Bunlar için şirketimizden bilgi alabilirsiniz.

Yat kiralama Hizmeti

Yat kiralama hizmeti; kurumsal ve bireysel organizasyonlar için yapılabilmektedir. Saatlik ve günlük olarak sizlere özel yat hizmetleri sunmaktayız. Yat kiralama süreleri değişkendir. Bu anlamda özel fiyat almak için bizimle iletişime geçmeniz gerekir. Yat organizasyon süreci boyunca sadece gemici, kaptan ve garson yatta yer alıyor. 12 ay boyunca bu hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Evli çiftlere özel olarak konaklama hizmeti de sunulmaktadır. Dışarıdan yemek getirebileceğiniz gibi, özel hizmet alma seçeneğiniz  de bulunuyor. Nova Organizasyon şirketi olarak sizlere yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Yatlarımız 15 metreden 40 metreye kadar değişkenlik gösterebilir. Mürettebat sayısı, yolcu sayısına göre değişkendir. Resmi belgeli teknemiz ve uzman taşıyıcı ekibimiz ile sizlere yardımcı olmaktayız. Can güvenliğinizi her zaman için en ön planda tutarız. Sitemiz üzerinden tüm detayları rahat bir şekilde alma şansına sahipsiniz. Bize hemen ulaşabilirsiniz.

Yat Kiralama Organizasyonu

Nova organizasyon şirketi 2010 senesinden bu yana sizlere en geniş seçenekleri sunarak her anlamda yardımcı olmaya, sorunlarınızı çözmeye devam ediyor. Ekibimiz sürekli olarak kendisini güncelleyen, yenilikçi seçenekler sunmaktadır. Bizimle istediğiniz zaman, istediğiniz yerde görüşme şansına sahipsiniz.

Nova, Yat kiralama hizmeti ile, müşterilerine en keyifli dakikaları yaşatmaya devam ediyor. Uzman ekibimiz sizin için tüm süreci hazırlamaktadır. Eğer özel organizasyonunuz varsa, bu anlamda sizlere destek oluyoruz. Bizimle istediğiniz an görüşme şansına sahipsiniz. Sitemiz üzerinden tüm hizmet seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Fiyat almak için bizi aramanız gerekmektedir.

Yatları görmek için ofisimize gelebileceğiniz gibi, sizler için özel fotoğrafları da tarafınıza iletebiliriz. En uygun fiyat politikası ile sizlere yardımcı oluyoruz. Bu anlamda kafanızda herhangi bir soru işareti kalmasına gerek yoktur.

 

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Call Now Buttonhemen arayın