NOVA | Sürpriz evlilik teklifi, Doğum günü kutlaması, yat kiralama
Sık sorulan sorular

Sık sorulan sorular

En az kiralama süresi ne kadardır?
Paket satışlarımız haricinde yatlarımızın en az kiralama süresi 2 saattir. Dilerseniz tur esnasında yatın bir başka rezervasyonu yok ise turunuzu uzatabilirsiniz.
Ne zaman kiralayabilirim?
Günün 7/24 saati kiralama işlemlerini yapabilirsiniz.
Rezervasyon için ne yapmalıyız?
Rezervasyon için bizimle arama veya whatsapp yolu ile iletişime geçebilirsiniz, ön ödemesi alınmadan rezervasyon kesinlikle yapılmaz. Yaz aylarında yaşanan yoğunluktan ötürü hızlı karar verip, hızlı bir şekilde ön ödemeyi yapmanızı tavsiye ederiz.
Yatı önceden görebilir miyim?
Tabikide görebilirsiniz. Yatın müsaitlik durumuna göre yatı görüp,gezme imkanınız vardır.
Nerelerden bizleri alabilirsiniz?
Hareket ve bitiş yerleri normal şartlarda yatların bağlı oldukları Avrupa yakasında Bebek Arnavutköy Anadolu yakasında Kuleli Askeri Lisesi önünden alım yapılabilir.Ancak daha uzak mesafelerden alım yapılacaksa fiyat farkı ödenmesi gerekir. Marina, iskele vb. ücrete tabi olan yerlerin kullanılmasını isteyen müşteriler bu bölgelerde ki talep edilen palamar ücretini vermelidir.
Kaptan,yakıt veya farklı bir ücret ödeyecek miyiz?
Kesinlikle sizinle görüşme esnasında verilen fiyat dışında bir ödeme talep edilmez.
Kötü hava şartlarından etkilenir miyiz?
Yatlarımızın tamamı kötü hava koşullarından etkilenmeyecek şekilde dizayn edilmiştir. Branda sistemi ve kapalı alanımız mevcuttur.
Süsleme yapıyor musunuz?
Yapıyoruz. İstediğiniz organizasyonun türüne göre gerekli süslemeler ücreti dahilinde yapılmaktadır.
Ses sistemi mevcut mu?
Tabiki. Yatlarımızın tamamında ses sistemi mevcuttur. Bluetooth teknolojisini kullanarak müziğe yön verebilirsiniz.
Yemek menülerinde neler mevcut?
Yemek olarak Balık ya da Karışık ızgara menüsü veriyoruz. 4-5 çeşit soğuk meze, ana yemek, salata, mevsim meyveleri ve alkolsüz içecekler menüde yer alıyor. Kokteyl menüsü isteyenler için de zengin karışık kuru yemiş, karışık mevsim meyveleri, cips çeşitleri ve talep olursa salatalık ve havuç söğüş ile alkolsüz içecekler ikram ediyoruz. Dilerseniz alkol çeşiterinide menüye ilave edebilirsiniz. Dilerseniz sizlerin istediği şekilde bir menü hazırlayabiliriz.
Kredi kartı ile ödeme yapabiliyor muyuz?
Kredi kartı ile ödeme online olarak ödeme alabiliyoruz. Online ödemelerde ücretin tamamını nakit ödemelerde ise organizasyon ücretinin %25’ini banka hesabımıza Havale/EFT yolu ile de gönderebilir ya da ofisimize gelerek elden verebilirsiniz. Kalanını tur esnasında görevli personelimize yapabilirsiniz.

Your Header Sidebar area is currently empty. Hurry up and add some widgets.

Call Now Buttonhemen arayın