NOVA | Sürpriz evlilik teklifi, Doğum günü kutlaması, yat kiralama
yüzme turları

Yüzme Turları

Sıcak yaz günlerinde serinlemek için en doğru aktivite yüzmektir. Yoğunluk veya farklı nedenlerden dolayı tatile gitmeniz mümkün olmayabilir. Nova imdadınıza yetişiyor. Sizlere en uygun fiyata en iyi hizmeti sunuyoruz. Güneş ve denizin tadını çıkarmak için tüm süreci biz yönetiyoruz. Türkiye’nin her bölgesinde hizmet veren şirketimiz, en temiz ve ferah plajları sizlere sunmaktadır. Bu anlamda yapmanız gereken ise sadece bizimle iletişime geçmek. 7/24 hizmet veren ekibimiz, sizlere yardımcı olmaya devam ediyor.

Şehirden uzaklaşmak, biraz olsun ferahlamak ve güzel bir gün geçirmek adına şirketimiz ile görüşme yapabilirsiniz.  10 yıldan fazla tecrübemiz, 500’den fazla müşteriye verdiğimiz hizmet ile geniş bir networke sahibiz. Turlarımız düzenli olarak yapılmaktadır. Yatlarımız belirli bölgelerden düzenli olarak kalkar. Aynı zamanda evlerinize servis de yapmaktayız. Bu anlamda sadece rezervasyon yaptırmanız yeterli olacaktır.

En çok talebi İstanbul’dan almaktayız.  Nüfusun yüksek olması bu anlamda çok etkilidir. Ormanların arasında, kuzey bölgesinde yatlarınızı demirliyoruz. İster yemeğinizi yata alın, isterseniz en yakın restoran da yemeklerinizi yiyebilirsiniz. Sizlere bu anlamda geniş imkanlar sunuyoruz.

Yüzme turları Hizmeti

Nova organizasyon şirketi, size zor gelen organizasyonları en kolay hale getiriyor. Ekibimiz alanında uzman olmanın yanında, verdiği fırsatlar ile cebinizi de düşünüyor. En uygun fiyat politikasını sizlere sunmaktayız. Yüzme turları hizmetimiz her geçen gün daha geniş kapsamlı olmaktadır. Bize ulaşmak için sitede yer alan numaramızı kullanabilirsiniz. 7/24 hizmet veriyoruz. İstediğiniz zaman ve mekana randevu alabilirsiniz. Hayallerinizdeki yüzme turunu bize anlatmanız, size destek vermemiz adına yeterli olacaktır.

Yüzme turları seçenekleri

Boğazın serin sularına atlamak insanların hayalleri arasında yer almaktadır. Ekibimiz, yüzme turu ile hem İstanbul Boğazında hem de adalarda yüzmeniz için sizlere uygun hizmetler sunmaktadır.  Şehirdeki gürültüden uzak, güzel bir gün geçirmek için Adalar ve boğaz en güzel alternatiftir. Aynı zamanda orman içinde bol oksijen ile haftanın ya da senenin tüm stresini üzerinizden atabilirsiniz. Hizmet seçeneklerimiz sınırsızdır. Yemek, içmek, eğlence, müzik ve daha geniş hizmet seçeneklerine sahibiz.

Yüzme turları konusunda en geniş anlayışımız ile sizlere fırsatlar sunuyoruz. Ekibimiz ile görüşme yapmak için bizi aramanız yeterlidir. 7/24 hizmet veren ekibimiz, her anlamda sizlere destek olmaya devam ediyor. Bizime görüşme yaparak sorularınıza yanıt alabilir, hayalinizdeki yüzme turunu gerçeğe çevirme şansına sahip olun. Açık büfe, sınırsız müzik, dans ve eğlence gibi fırsatları da sizlere sunuyoruz.

 

Add comment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.

Most popular

Most discussed

Whatsapp'dan yaz
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim?